no-img
نتورکی ها

عضویت VIP » نتورکی ها


نتورکی ها
اطلاعیه های سایت

ads ads

صفحه جدا

عضویت VIP


وبسایت نتورکی ها از اواسط سال ۹۵ فعالیت خود را آغاز و تلاش خود را جهت آموزش های برنامه نویسی,هک,شبکه و…. آغاز کرد. از آغاز فعالیت وبسایتنتورکی ها، تمام هدف ما انتقال دانسته های خود با دوستداران این مبحث بوده و و امید است با پشتیبانی شما بازدید کنندگان این راه را بدون تغییری در هدف ادامه دهیم. با گسترش بازدید از وبسایت و سنگینتر شدن هزینه ها بخود اجازه دریافت تبلیغات و کسب هزینه از این راه را نداده و نخواهم داد. در حقیقت معتقدم فضای آموزشی را هرگز نباید با تبلیغات انبوه و بیش از حد، در هم آمیخت، چرا که از ارزش آموزش کم خواهد کرد.

در همین راستا تصمیم گرفته ایم تا تعدادی از مطالب خاص را در دسترس عموم قرار ندهیم، بطوری که بعضی آموزش ها و فایل ها بسته به نوع به ازای پرداخت مبلغی در سایت قابل دریافت هستند.

اما راه دیگری که برای بازدید کنندگان بسیاز مقرون به صرفه تر است استفاده از اکانت VIP یا همان حساب ویژه است. ما حساب های کاربری VIP را بسته به مدت زمان در اختیار اعضای سایت قرار داده ایم تا با استفاده از آن بدون محدودیت به تمام مطالب و آموزش های وبسایت، صرف نظر از قیمت هرکدام، دسترسی کامل داشته باشند. این حساب های VIP مزیت های بسیاری دارند که بازدید کنندگان معمولی از آن برخوردار نخواهند بود. فهرست مزیت های عوضیت VIP به همراه انواع عضویت در زیر آمده است:

:: دسترسی کامل به تمام مطالب سایت صرف نظر از قیمت هر کدام.

:: امکان دانلود فایل ها و PDF آموزش ها بصورت نا محدود.

:: امکان سفارش آموزش یا فایلی خاص جهت انتشار در وبسایت.

:: پاسخگویی سریع به نظرات.

از جمله پکیج های آموزشی:

۱٫پکیج های سایت همیار وردپرس

۲٫پکیج های سایت دانشجویار

۳٫پکیج های سایت لرن فایلز

۴٫پکیج های سایت فرانش

۵٫پکیج های سایت اسکی داک

۶٫پکیج های سایت فریش تم

و…

که ارزش این پکیج ها بیش از ۱۰ میلیون تومان است.

 

برای عضویت از فرم زیر استفاده کنید

ثبت نام اکانت جدید

سطح اشتراک خود را انتخاب کنید